לומדת החוק למניעת הטרדה מינית

הצורך במניעת הטרדה מינית במקומות העבודה גרם לכך שנקבעו בחוק מספר הוראות ייחודיות בנושא. בין השאר, על המעביד חלה החובה לפעול באופן אקטיבי למניעת הטרדה מינית במקום העבודה. על מנת להעלות את המודעות לנושא הטרדה מינית בעבודה, אנו ממליצים לעשות שימוש בלומדה מתוקשבת.

קרא עוד

הדרכות אתיקה

שתי לומדות מדף - הקוד האתי הארגוני ולומדת שוחד ושחיתות. שתי הלומדות מבוססות סרטונים מונפשים אינטראקטיביים, קריינות ושאלות תוך הצגת דילמות אתיות. הלומדות מסייעות לארגון להטמיע את הקוד האתי הארגוני בצורה אפקטיבית ולהעמיק את המודעות להוראות החוק.

קרא עוד

בטיחות במשרד

סביבת העבודה המשרדית נתפסת בטעות כבלתי מזיקה, אולם עבודה במשרד טומנת בחובה סיכוני בטיחות רבים, כגון – דליקות, סיכוני חשמל, החלקות ונפילות, סיכונים ארגונומיים ועוד. כדי לשמור על העובדים מפני פגיעה במהלך עבודתם, חשוב מאוד שיעברו הדרכת בטיחות, והדרכת בטיחות במשרד בפרט. באמצעות לומדת הבטיחות במשרד של I'm Learning ילמדו אודות הסיכונים הקיימים בסביבה המשרדית וכיצד יש לנהוג על מנת להימנע מפגיעה.

קרא עוד

אבטחת מידע

מורכבות סביבת המחשוב כיום, השימוש במספר רב של פלטפורמות, חיבור רשתות רבות והחיבור לרשת האינטרנט הם קרקע פורייה לנסיונות חדירה של גורמים חיצוניים למערכות הארגון ולשימוש במשאבים סודיים של הארגון. על מנת למנוע נסיונות אלו ולהגן על אחד המשאבים החשובים ביותר לארגון – המידע, פותחו שיטות ודרכים שונות לאבטחת המידע בארגון, אותן מתארת הלומדה.

קרא עוד

נגישות השירות

על פי תקנות נגישות השירות על בית העסק למנות רכז נגישות ולהכשירו, לכתוב ולהטמיע בארגון נהלי "שרות נגיש" ולהדריך את עובדיו למודעות ו"שרות נגיש". לצורך הדרכת העובדים ולהעלאת המודעות למתן שרות נגיש אנו ממליצים לעשות שימוש בלומדת המדף של I'm Learning.

קרא עוד

נהיגה בטוחה

לצד איכות החיים שהתנועה ברכב מעניקה לנו, קיים בה סיכון רב - התנגשות בין כלי רכב, פגיעה בהולך רגל, סטייה מנתיב, התהפכות ועוד. על כל אלו ילמד הנהג באמצעות לומדה שפיתחנו המיועדת לבטיחות הנוהגים ברכב במסגרת עבודתם בארגון.

קרא עוד

סרטוני הדרכה לקראת תהליך הערכת ביצועים

סיום השנה ותחילתה של שנה חדשה בפתח? זהו הזמן לתהליך הערכת ביצועים... הזדמנות לשיח, שיתוף פעולה והתפתחות.

קרא עוד

שינוע באמצעות מלגזה

המלגזה הנה כלי עבודה נפוץ מאוד המשמש להרמה והורדה של משאות כבדים. השימוש במלגזה טומן בחובו סכנות רבות העשויות להיגרם כתוצאה משימוש לא נכון במלגזה ומחוסר הקפדה על כללי הבטיחות בעבודה.

קרא עוד

רענון עגורנים

כללי הבטיחות בעבודה בעת העבודה עם העגורן לצורך רענון עגורנאים מוסמכים.

קרא עוד

בטיחות אש

כ-40,000 שריפות מתרחשות מדי שנה ברחבי הארץ. חלקן הגדול במקומות העבודה. מרביתן נובעות מחוסר מודעות, רשלנות או תכנון לקוי. הלומדה מפורטת ומקצועית מאוד ומיועדת לאנשי תחזוקה ושטח.

קרא עוד

נוהל תאונות עבודה

כל ארגון וצוות בטיחות וגיהות שם לו ליעד לצמצם ככל שניתן את אירועי הבטיחות ותאונות העבודה. לצורך כך, חשוב שנכיר ונפעל בראש ובראשונה על פי כללי הבטיחות בעבודה. במקרה ובכל זאת ארעה תאונת עבודה, חשוב שכל עובד יכיר את נוהל תאונות העבודה וידע כיצד לפעול ולמי עליו לדווח. לצורך כך, אנו ממליצים לעשות שימוש בלומדת נוהל תאונות עבודה.

קרא עוד

בטיחות במסגרות וריתוך

כללי הבטיחות בעת השימוש במכשירי המסגרות והריתוך השונים.

קרא עוד

לומדת בטיחות בתחזוקה

בעבודתם של עובדי התחזוקה קיימים סיכונים לא מעטים וכללי בטיחות עליהם יש לשמור, אותם מתארת הלומדה.

קרא עוד

תכנית האכיפה בניירות ערך

עבור חברות המקיימות תכנית אכיפה פנימית במטרה לאתר ולמנוע הפרות ועבירות הקשורות לדיני ניירות ערך, ולהבטיח: - מסחר הוגן בניירות ערך של החברה - שקיפות מלאה מול הרשות וציבור המשקיעים ביחס לפעילות החברה. - והימנעות מעשיית רווח בלתי הוגן על חשבון ציבור המשקיעים הדרכה והטמעה של התכנית באמצעות הלומדה, תצמצם את החשיפה להטלת סנקציות במסגרת הליכים מנהליים או פלילים או הגשת תביעות כנגד החברה או יחידים בה.

לומדות בתחום הביטוח

כלים חדשניים להעברת ידע מקצועי בתחומי הביטוח והרגולציה מבית PIL

קרא עוד